ul. Gdyńska 32, 62-004 Czerwonak
 • Slide 1

  Systemy bramowe

  Komfortowe rozwiązania dla Twojego garażu
  Wachlarz zastosowań dla przemysłu

 • Slide 2

  Dla zapewnienia maksimum komfortu, bezpieczeństwa i wygody
  bez konieczności wysiadania z pojazdu

 • Slide 3

JAKOŚĆ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Oszczędność energii

Dzięki specjalnej konstrukcji bram segmentowych DoorHan są one energooszczędne, co pozwala na zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniach i zachowanie w nich odpowiedniego mikroklimatu, jak również pozwala na obniżenie strat ciepła oraz kosztów ogrzewania pomieszczeń

Wytrzymałość

Dzięki materiałom stosowanym do produkcji bram segmentowych DoorHan, bramy te charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i mogą wytrzymywać duże obciążenia wiatrem

Szczelność

Konstrukcja pancerza bramy oraz system elementów uszczelniających podnosi szczelność bramy. Przestrzeń za bramą nie jest narażona na przeciągi oraz na gwałtowne spadki temperatury. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń, w których składowane są wyroby, do przechowywania których niezbędne jest utrzymywanie odpowiedniego mikroklimatu.

Izolacja akustyczna

Bramy segmentowe DoorHan zapewniają nie tylko izolację termiczną, ale również akustyczną - stanowią one przeszkodę w przedostawaniu się hałasu z ulicy.

Media społecznościowe

Dołącz do nas na mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami w każdej chwili i w każdym miejscu.

Twitter

Kontakt

62-004 Czerwonak, ul. Gdyńska 32
k/Poznania
Telefon: +48 787 780 776
Telefon: +48 795 801 879
FAX: +48 61 666 00 76
E-mail: biuro@doorhanpolska.pl

Newsletter

Otrzymuj najnowsze wiadomości o naszych produktach i wydarzeniach.